Kontakt

BOOKING

Vi mottar mange eposter på daglig basis som gjør at vi dessverre ikke har kapasitet til å svare på samtlige bookinghenvendelser. Vi lover derimot at alle henvendelser blir lest, og at vi tar kontakt om vi er interessert. OBS! Vi må dessverre informere om at det ikke øker sjansene for å bli booket med å følge opp henvendelsen på telefon.

I en ideel verden så sender du en kort tekst som inkluderer en streaming-link eller en god gammeldags plate i posten. Vi bli mo i knærne av LP-er.

We receive a lot of booking requests on a daily basis and we’re sorry to say that we don’t have the capacity to reply to each and every one of them. However, we read them all and we’ll get in touch with you if we find it interesting. Please do not send us mp3’s attatched in your mail, preferably just send us a streaming link or a record in the mail. We are suckers for records.

GJENGLEMT | FORGOT SOMETHING?

Vi mottar en del henvendelser på gjenglemte artikler på BLÅ. For de av dere som har glemt igjen noe ber vi dere se gjennom kalenderen og ta turen innom under våre åpningstider. Gjenglemte ting blir lagret hos oss i maks 10 dager.

From time to time people forget personal items at BLÅ. Please have a look at our program, and stop by when we are open. Ask the bartenders for assistance if you’ve forgotten something. Items will only be stored for 10 days. 

KONTAKTPERSONER:
Daglig leder: Nils Brynildsen Sandegren nils@blaaoslo.no
Booking/Klubb- & Markedsføringsansvarlig: Marit Soldal marit@blaaoslo.no
Booking/Klubb- & Markedsføringsansvarlig: Svanhild Landvik landvik@blaaoslo.no
Booking/Konsert & Markedsføring: Sten Ove Toft toft@blaaoslo.no
Booking & Markedsførings-assistent: Ingrid Bones ingrid@blaaoslo.no
Barsjef/Bar: Alexandra Gargano alexandra@blaaoslo.no
Teknisk Ansvarlig / Technical:  Fredrik M. Ellingsen teknisk@blaaoslo.no

 

Postadresse | Postal address

BLÅ
Brenneriveien 9c
0182 Oslo
NORWAY